Haberler & Duyurular    

Mobile World Congress Barselona'dayız!

Türkiye’nin dijital dönüşüm lideri Netaş, 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri arasında Barselona, İspanya’daki dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinlikliği olan GSMA Mobile World Congress 2017’ye katılacak.

Devamı

Sonatrach’ın dijital dönüşümünde teknoloji ortağı Netaş oldu

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, Cezayir’in ve Afrika’nın en büyük, dünyanın ise 11. büyük petrol şirketi Sonatrach’ın bulut üzerinden dijital dönüşümünü sağlayacak. 44,2 Milyon Dolar tutarındaki proje kapsamında 5 ayrı şehirde toplam 6 veri merkezi tasarlanacak, kurulacak ve devreye alınacak.

Devamı

Netaş’ın yeni ortağı ZTE oluyor

Çok uluslu bilişim çözüm ve sistemleri üreticisi ZTE, Netaş’ın, One Equity Partners’ın yönettiği bir portföy şirketi olan OEP Turkey Tech B.V.’ye ait olan yüzde 48.04 hissesini satın almak üzere bir anlaşmaya vardı. Rekabet Kurumu’nun onayına tabi olan bu satış işlemi, Netaş’ın daha geniş ürün ve servis portföyü ile Türkiye’de ve uluslararasında büyümesini hızlandıracak.

Devamı

NOVA Siber Güvenlik Ürün Ailesi

Dünyada ve Türkiye'de hızla artan VoIP Tehditlerine karşı NOVA ile karşı koyun!

Devamı

ArGe'de 43 yıl!

ArGe'ye verdiğimiz önemle başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Devamı

ArGe kültürünün doğaya yansıması...

Netaş olarak temiz çevre ve sanayi kavramlarını odağımıza alarak hem doğal kaynakların korunmasını sağlamak hem de orman köylülerimize gelir kaynağı yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Devamı
Netaş Twitter'da    
Videolar

VIO Akademi Tanıtım Filmi

Netaş Coop Roadshow

Devamı
Başarı Hikayeleri    

Netaş'ın Aydem için hayata geçirdiği OSOS Projesi büyük bir başarıya ulaştı.

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş’nin klasik şebekelerden akıllı şebekelere geçmesindeki en büyük etken, elektrik geçişleri sebebiyle fazla ısınan kablolarda yaşanan kayıplar ve bu kayıpların mevcut tesislerdeki üretimi sınırlamasıydı.

Devamı

Milli Eğitim Bakanlığı, FATİH Projesi'ni NETAŞ Ağ Çözümleri ile hayata geçirdi.

NETAŞ, Fatih Projesi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 46 ilde 9052 adet okula yerel alan ağı kurulumunu gerçekleştirdi.

Devamı
 
Kurumsal

Devamı
Kariyer Fırsatları

İnsan Kaynakları
Yatırımcı İlişkileri

Finansal raporlar için tıklayın.

Devamı