İş Çözümleri

Türkiye’nin ilk yazılım ihracatını yapmamızdan 750’den fazla ArGe mühendisimizle yazılım ihracatı şampiyonu olduğumuz bugünlere kadar, şirketlerin ihtiyaçlarını uzun yıllardır karşılayan kültürümüzle iş çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Yazılım tecrübemizi, sektörel uygulamalar, mobil uygulamalar, mevcut ürünlerin uyarlamaları (customization) ve farklı sistemlerin uçtan uca entegrasyonu gibi alanlarda müşterilerimize aktarıyoruz.

İş çözümlerimizi uygularken, farklı yazılım dillerine ve üreticilerin platformlarına uygun yetkinliklerimizle, geniş bir spektrumda projeler gerçekleştiriyoruz. Bu projeler yüzlerce sistemi birbirine bağlayan ve tüm Türkiye’nin kullandığı sistemler olabilirken, şirketin belirli bir fonksiyonuna dönük yapıda da gerçekleşebiliyor. Tamamen müşteriye özel, ya da Salesforce, Oracle ve Microsoft gibi global devlerle birlikte sunduğumuz çözümleri de uyguluyoruz.

Microsoft , Netaş’ın iş çözümlerinde çok önemli bir yer tutuyor. Uzun yıllara dayanan Microsoft çözümleri tecrübemizi Microsoft Servis Merkezi ile pekiştirdik. Şirketlerin lisanslama, altyapı, uygulama, iletişim, bulut ve hizmet ihtiyaçlarında birlikte çalışıyoruz.