Detaylar İçin Tıklayın Ulusal iklim hedeflerini güçlendirmeye yönelik We Mean Business Coalition’ın başlattığı toplu çağrıda biz de yer alıyoruz!
İnceleyin Bilişim 500 Şirket Araştırması’nda En Fazla Ödül Alan Şirket Netaş oldu. Bu yıl 22’nci kez gerçekleştirilen ödül töreninde Netaş, Bilişim 500 Şirket Araştırması sonuçlarına göre 7 ödül aldı. ArGe 250 listesinin patent sıralamasında ilk 10’dayız! ArGe’de lisans/lisansüstü çalışan ve kadın çalışan sayısında da ilk 10’da yer aliyoruz. Turkcell Dijital İş Servisleri’nin 2020 Yılı En Büyük Ciro Yapan İş Ortağıyız Köklü iş ortaklığımız ile birçok proje gerçekleştirdiğimiz Turkcell ailesinden ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Detaylı Bilgi Detaylı Bilgi Netaş'a Uluslararası Ödül Konsorsiyum liderliğini üstlendiğimiz BIMy projemiz ile Award of Excellence 2021 ödülünü kazandık. Türkiye ve yakın coğrafyanın bilgi ve iletişim teknolojileri ekosisteminin yeni buluşma noktası Yeni nesil teknoloji merkezimiz N.visionLab ile tanışın Akıllı Yaşam, 5G Deneyim, IPTV, Yerlileştirme İnceleyin n-telligent institute güncel eğitimleri ile ekibinizi geliştirin! Çevik Yönetim'den Siber Güvenliğe kadar birçok alanda sizler için hazırladığımız eğitimlerle ekibinize güç katın! Detaylı Bilgi Türkiye'nin en kapsamlı siber güvenlik hizmeti 360 Derece Siber Güvenlik Hizmetimiz ile korumamız altındasınız. Detaylı Bilgi Yönetilen hizmetler
ile iş sürekliliğiniz garanti!
IT sistemlerinizi işinde uzman ekibimiz yönetsin, kafanız rahat etsin. Böylece vaktinizi işinize odaklanmaya ayırabilirsiniz. Detaylı Bilgi
Çeviklik ve kalite için Visium Labs! Visium Labs yazılım test ürünleri ile kaliteden ödün vermeden dijital dönüşümünüzü gerçekleştirin. Detaylı Bilgi Bilişim 500 Şirket Araştırması’nda En Fazla Ödül Alan Şirket Netaş oldu Azerbaycan ve Kazakistan'da ''Microsoft Lisanslama Çözümü Sağlayıcısı (LSP)'' yetkisi kazandık. Artık bu ülkelerde de Microsoft ile bulut hizmetleri ve yazılım lisansları sunuyoruz.

Çözüm mü arıyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek ve çözümlerimizi sunabilmek için sizi hemen arayalım.

Yeteneklerimizi Sizin için Kullanıyoruz!

Akıllı Teknolojilerimizle Dijital Dönüşümde Yanınızdayız!

Başarı Hikayeleri

Gelişim Doğamızda Var

n-telligent institute'u Keşfedin!

Ekibinizin geleceğine yön verin!

n-telligent institute tarafından günün güncel ve önemli konularına göre hazırlanan öncü eğitimler ile ekibinizin gelişimine katkıda bulunun, performanslarını geliştirin.

Üstelik isterseniz tüm eğitimlerimize online olarakta katılabilirsiniz!

Birlikte BüyüdükGelişmeye Devam Ediyoruz.

4

Mr $ Ülkeye İthalat Tasarrufu

500

Mn $ İhracat

900

'den Fazla Mühendis

120

İş Ortağı

BİZE ULAŞIN

Netaş Genel Müdürlük

Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Bulvarı No:11 Esas Aeropark Binası, Kurtköy / Pendik / İstanbul

İletişim

info@netas.com.tr
+90(216) 522 20 00

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020