Akıllı Etkinlik Yönetimi

6m

Aktif kullanıcı

100k

Aylık bilet satışı

100%

Yerli çözüm

Etkinlik yönetimini akıllı platforma taşıyın!

Organizasyon yönetimi, ürün ve stok bilgisi, fiyatlandırma, biletleme, satış, teslimat, çoklu kanal deneyimi, raporlama ve daha fazlası… Bir etkinlik için gerekli olan bu süreçlerin tümü, tek bir platformdan yönetmek mümkün mü? Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, etkinlik yönetimi platformu geliştirdik.

Etkinlik yönetimi tek platformda

Akıllı stadyum projesinin arkasındaki biletleme teknolojisi Passolig deneyimi ile geliştirilen ve ihraç edilen platform ile etkinlik yönetimi ve biletleme tamamen dijitale taşınarak yeni bir boyut kazanıyor.

Microsoft Azure Cloud üzerinde esnek uçtan uca çözümler sunan modüllerle, değişken tüm ihtiyaçlara çözüm sunan, iç görüye dayalı olarak özel satış ve sadakat kampanyaları oluşturulmasını da sağlıyor.

Kağıt bileti tamamen ortadan kaldıran, bir dünya kupasından, herhangi bir spor ligine veya konsere kadar her tip senaryoda büyük ölçekli etkinlikleri yönetebilecek şekilde tasarlandı.

Öne Çıkan Özellikler

Öne Çıkan Özellikler

Kapsamlı Çözüm

CRM, e-biletleme, kurumsal satış ve kampanya yönetimini bir araya getiren, hepsi bir yerde çözüm

Maliyet Optimizasyonu

Çok kanallı satış, tek platformdan yönetim ile maliyetleri optimize edebilme olanağı

Esnek Mimari Yapı

Bulut tabanlı, ölçeklendirilebilir ve büyümeye açık mimari tasarım

Özel Fiyatlandırma

Mekana, bölgelere, bloklara, tek tek koltuklara özel ve dinamik fiyatlandırma yapabilme

Spor ve etkinlik alanları akıllı eğlence merkezlerine dönüşüyor!

Statlar, olimpiyat stadyumu ve etkinlik alanlarında; elektronik bilet altyapısı, akreditasyon, etkinlik yönetimi, ağ ve sistem kurulumları, özel satış ve sadakat kampanya yönetimi için tasarladık. İç görüye dayalı özel satış ve sadakat kampanyaları tasarlayabilir, gelişmiş altyapısı ile her kanaldan satış yapabilirsiniz. Böylelikle gelirinizi ve müşteri memnuniyetini artırabilir, maliyetlerinizi de optimize edebilirsiniz.

Müşteri ilişkileri yönetimi, e-biletleme, kurumsal satış ve kampanya yönetimini bir araya getiren, kullanımı kolay ve bulut tabanlı bir etkinlik yönetim platformu ölçeklendirilebilir ve büyümeye açık bir mimaride tasarlandı. Özel satış ve sadakat kampanyaları oluşturulmasını sağlayan platform ile her kanaldan satış yapabilmek de mümkün.

Neler Sunuyor?

Daha fazla bilgi alın!

Hemen bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020