23 Nisan 2022 Twin App Yarışması Katılım Koşulları

 1. Netaş’ın “Twin App Üyeliği” hediyeli yarışması 21 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleşecektir.
 2. Kazanan kişiler www.kodvizit.com üzerinden çekilişle belirlenecektir.
 3. “Twin App Üyeliği” yarışması yukarıda belirtilen tarihte @netastr Instagram hesabında gerçekleşecektir. Katılımcıların Netaş hesabını takip etmeleri ve ilgili soruları doğru cevaplamaları gerekmektedir.
 4. Kazanan kişi/kişiler 22 Nisan Cuma günü ilgili story üzerinden açıklanacaktır. Kazanan kişi/kişiler Netaş’tan çocuklar için 2 ay süreli Twin App üyeliği hakkı kazanacaktır.
 5. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamamaktadır.
 6. Kazanılan hediye başka birine devredilemez, ertelenemez, nakde çevrilemez.
 7. Profillerde tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
 8. Netaş, katılımcıların çekilişe katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 9. Netaş Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş ve iştirakleri çalışanlarının ödül hakkı yoktur. Yarışmaya katılımları olsa dahi ödülden faydalanamazlar.
 10. Çekiliş sonucunda kazananlar, isminin Netaş Instagram hesabının yorum ve hikayeler kısmında isminin açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 11. Netaş, önceden haber vermeksizin çekilişi durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 12. Çekilişe katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020