Akıllı Finans

Finansa Özel Çözümler

Bankacılık ve sigortacılık sektöründe; test, veri merkezi kurulumu ve bakımı, ağ kurulumu, siber güvenlik gibi yüksek uzmanlık gerektiren hizmetler sağlıyoruz.

SDN alanında Ziraat Cisco ACI Projesi, ödeme sistemleri alanında Finansbank OKI ATM Projesi, Ergo Sigorta Test Hizmetleri Projesi, Borsa Grup (Borsa İstanbul, Takasbank, MKK), DC NW gibi projeler gerçekleştirdik.

Ergo Sigorta ile siber güvenlik hizmetlerinde ilk kez bir finans kuruluşuna hizmet vermeye başladık. Halkbank Fortinet ürün alım ve bakımı ile POS bakımı, Kredi Kayıt Bürosu’na mobil test otomasyon danışmanlığı, Fortinet güvenlik duvarı alımı, video konferans ve cihaz parkuru çözümü gibi projeler üstlendik.

Ziraat Teknoloji bize danıştı!

155 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kamu bankası Ziraat Bankası ile Ziraat Bankası iştiraklerine teknoloji hizmeti veriyoruz. Ziraat Teknoloji’nin “Bankacılık Uygulamaları Test Hizmeti” Projesi kapsamında tüm test süreçlerini yönetiyoruz. Test otomasyon stratejilerinin oluşturulması, proje/kaynak yönetimi, test ekibinin eğitimi, iş kalitesinin takibi, raporlama, gerekli otomasyon araçlarının belirlenmesi ve kullanılmasından sorumluyuz.

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020