Microsoft Operasyon Merkezi

Microsoft’un verimliliği artırıcı çözümlerini sizlere Netaş’ın uzman kadrosunun deneyimi ve yetkinliğiyle sunduğumuz Netaş Microsoft Operasyon Merkezi, ihtiyacınız olan her adımda size destek olmak üzere tasarlandı.

Türkiye’nin en büyük kurum ve kuruluşlarını kapsayan yaklaşık 200 şirketin Microsoft çözüm ortağı olan Netaş, 25 yılı aşkın bu iş birliği süresince ‘Yılın İş Ortağı’ ve ‘Yılın Projesi’ gibi 20’nin üzerinde ödül aldı. 2017 Microsoft Ülke Partneri seçildi.

Bizimle iletişime geçmenizle birlikte, ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, bu ihtiyaçlara yönelik Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu uçtan uca hizmet anlayışımızla gerçekleştiriyoruz. Dahası, yenilikler hakkında sizleri önceden bilgilendiriyor, işletim, eğitim ve bakım gibi her alanda proaktif destek sunuyoruz.

Uçtan Uca Çözümlerimiz ile Size Sağlayabileceğimiz Temel Faydalar

  • Hizmet Kalitenizde Artış
  • Yüksek Performans ve Üretkenlik
  • Düşük Maliyet
  • Düşük Risk
  • İş Sürekliliğine Destek

Yönetilen Hizmetler

Tüm kurumlar için, hem günlük BT operasyonlarını hem de çoklu hizmet ve ürün tedarikçileri ile olan ilişkileri yönetmek, oldukça zor ve yorucu bir süreçtir. Tüm bilgi ve iletişim teknolojileri ortamının yönetimini güvenilir bir servis sağlayıcıdan almaları, kurumlara büyük verimlilik sağlar.

Bu amaçla ihtiyaçlara yönelik, özgün altyapıya uygun bir modele dayanan “Yönetilen Hizmetler” sunuyoruz. Özel uzmanlık gerektiren ya da projenin zaman veya maliyet gibi kısıtlayıcı parametrelere sahip olduğu durumlarda, müşterimizle birlikte en uygun çözüme karar verip uygulamaya en kısa sürede geçiyoruz. Geniş bir ITIL deneyimine sahip olarak, müşterilerimizin kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmasına ve BT yatırım maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı oluyoruz. 

Gelişen teknoloji ile tüm kurum ve kuruluşlarda BT altyapılarını yönetmek ve bulut geçişinde yer alma isteği artıyor. Günümüzde birçok kuruluş bulut teknolojilerine yatırımı planlıyor ancak entegre bir geçiş için sorun işaretleri barındırıyor. Teknolojilerdeki hızlı değişime ayak uyduruken, yetkin personeli bulmanın, eğitmenin ve görevde tutmanın zorluğu ile bütçe kısıtları da eklenince, etkili bir yönetme, izleme ve olay müdahale altyapısı işletmenin zorluğunu tüm kuruluşlar hissediyor. 

Tüm bu ihtiyaçları karşılamak, kuruluşların yaptıkları bulut yatırımlarından mevcut personelleriyle azami verimi almalarını sağlamak üzere yapılandırdığımız Microsoft Operasyon Merkezi, çeşitli alanlarda uzmanlaşmış personelin 7/24 görev yaptığı, global teknoloji ortakları ve alanında lider teknolojilerin entegre şekilde çalıştığı küresel standartlara göre işletilmektedir. Diğer taraftan kritik iş uygulamalarınızın 7/24 kesintisiz çalışması için sistem ve ağ altyapısını servis izleme araçları ile izliyor ve proaktif olarak uygulamalarınızda oluşabilecek sorunların önceden tespit edilmesi ve bu sorunlara karşı önlem alınmasını sağlıyoruz. 

Bunun için oluşturulan Ağ Operasyon Merkezimiz, kurumumuzun sistem entegratörü vizyonuna uygun olarak işletmelerin merkezi yönetim için gerekli altyapılarının kurulumu ve ilgili personelin istihdamı maliyetlerini en az düzeyde tutarak en kaliteli servisi sağlayabilmek amacıyla ağ izleme ve yönetimi desteği vermektedir.

Microsoft Operasyon Merkezi

Bulut Ultra Destek Paketleri

Office 365 ve Azure ürünlerinin standart fiyatına, Netaş uzmanlarının becerileri ve hizmetleri de dâhil.

Bulut ile maliyet ve rekabet avantajı kazanın.

Netaş olarak, Microsoft’un tüm çözüm ailesiyle hizmet veriyoruz. Bulut ile ilgili en güncel yetkinlikleri sizinle paylaşıyor, tüm yeniliklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Bulut Ultra Destek ve İşletim Seviyeleri

Size, 4 farklı seviyede yüksek kalitede işletme ve destek hizmetini en iyi şekilde sağlarken, siz de ana işinize odaklanıp verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Office 365 Ultra İşletim ve Destek Paketi

Office 365 Ultra İşletim ve Destek Paketi ile kurumunuza esneklik ve mobilite kazandırın. Yerel ve küresel pazarlarda rekabet gücünüzü arttırın.

Azure Ultra İşletim ve Destek Paketi

Bulut altyapısının konfigürasyonu, servislerin ve uygulamaların çalıştırılması, mevcut sistemlerin taşınması, izlenmesi ve işletilmesi için yetkin ve deneyimli ekibimizle yanınızdayız.

İş Sürekliliği Paketi

Lider bulut altyapısı ve ultra desteğimiz ile önemli BT sistemlerinizin tamamını koruyun.

SAP Paketleri

SAP ve Microsoft tarafından onaylanmış Azure çözümleri için verdiğimiz ultra destek sayesinde iş performansınızı artırın.

Daha fazla bilgi alın!

Hemen bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020