Netaş N3 Bulut Sunucu

Performansı ile Dünya Şampiyonu Yerli Bulut Sunucu

Netaş, performansı ile rekor kıran ZTE’nin sunucu ürünleri R5300 G4 ve ZTE R5300 G4X’i Türkiye’de “Yerli Malı” olarak üretiyor.

Kullanıcı dostu olma özelliği ile Türkiye’de üretilen tek sunucu olan Netaş Bulut Sunucu, teknik özellikleri ile Sanallaştırma, Bulut, Büyük Veri ve Yapay Zeka (AI) gibi yüksek performans gerektiren çok sayıda ortamda çalışabilme kabiliyetine sahip.

Kritik önem taşıyan uygulamalar için son derece esnek tasarımı, genişleyebilir ve ölçeklenebilir bir tasarıma sahip. İşlemci, bellek, depolama alanı ve grafik işlemcileri de en uygun şekilde harmanlama seçeneği sağlıyor.

Telekom, finans, ulaşım ve savunma alanı için güçlü ve yerli bir omurga imkanı sunan Netaş Bulut Sunucusu, milli ve yerli teknolojilerle çalışmaları süren yerli otomobil, milli muharip uçak gibi sistemlerin kesintisizlik prensibi ile işlem gücünü sağlayabilir, kolayca entegre edilebilir, kesintiye uğramadan yüksek kapasite ile çalışabilir. Hatta ileride cihazların içine gömülecek şekilde tasarım ve konfigürasyon yapılabilir.

Ürün özellikleri hakkında teknik bilgiler:

 • 3. Nesil Intel® Xeon® işlemci ailesi ile 80 çekirdeğe kadar güçlü işlemci, 8 TB belleğe kadar geniş bellek ve NVMe gibi hızlı depolama seçenekleri bulunur.
 • GPU (grafik işlemci) desteği ile tüm kritik ve üst seviyede performans gerektiren iş yüklerini yerine kolaylıkla getirir.
 • Sahip olduğu özellikleri ile benzer rakiplerinden daha üstün genişleyebilme seçenekleri sunar. Tüm kritik işleri sorunsuz ve üst seviyede performansıyla karşılar.
 • Farklı sanallaştırma platformları desteği ile veri merkezleri ve bulut platformlarında sanal makinelerin kurulması için ideal bir ortam sunar.
 • Değiştirilebilir (hot-swap) disk seçenekleriyle farklı depolama ihtiyaçlarını karşılar.
 • Yüksek band genişliği gerektiren tüm ihtiyaçlara cevap verir.
 • 25 adet disk sürücüye kadar çıkabilen yüksek düzeyde ölçeklenebilir depolama yetenekleri ile farklı depolama ihtiyaçlarını karşılar.
 • Birden fazla 100G ağ arabirimini destekler, yüzlerce Gbps’ye kadar bant genişliği gereksinimlerini karşılar.
 • Piyasada en çok tercih edilen 2U rack boyutundadır.
 • Güvenilirlik açısından, sunucumuz çeşitli yüksek verimli platin yedekli güç kaynağı birimlerini (PSU’lar) destekler.
 • Ayrıca, sürekli performans sağlamak için Güç Kaynağı Birimleri (PSU’lar), Disk Sürücüler (HDD), fanlar gibi çalışırken değiştirilebilen modülleri de destekler.
 • İş açısından kritik uygulamalar için oldukça esnek, genişletilebilir ve ölçeklenebilir bir tasarıma sahip.
 • İşlemci, bellek, depolama ve grafik işlemcilerini en iyi şekilde harmanlama seçeneği sunar.
En yüksek bilgi işlem yoğunluğuna erişir. Tek bir sunucu, 41 adede kadar “çalışırken, değiştirilebilir” SAS, SATA ve SSD sabit sürücüyü destekler.
Sunucular, DDR4 belleğin yanı sıra en son nesil Intel işlemci ailesini ve yüksek hızlı 100G Ethernet arayüzlerini destekler.

Web tabanlı sunucu yönetim yazılımı, yönetim zorluğunu azaltır ve idari işletim maliyetlerini düşürür.

Bileşenlerin modüler tasarımı, çalışırken değiştirilebilir denetleyiciler, güç kaynakları ve fanların yanı sıra çekmece tasarımına sahip disk yuvaları özelliklerinin tümü basit değiştirme ve bakım işletme prosedürlerine katkıda bulunur.

%95’e varan dönüşüm verimliliğine sahip 80 PLUS Platinum güç kaynağı kullanılır. Ayrıca akıllı fan hızı kontrolü ve CPU frekans dönüşümü de mevcuttur.

Netaş N3 Bulut Sunucu Özelliklerini Keşfetmek İçin Broşürümüzü İnceleyin!

Netaş N3 Bulut Sunucu

Satış Sonu:

NCS6722 N3: 30.12.2024

Teknik Destek Sonu:

NCS6722 N3: 30.12.2027

Daha fazla bilgi alın!

Hemen bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020