SAP ile işinizi uzmanlığımızla dijitale taşıyor,

verim odaklı Akıllı İşletme modeli ile buluşturuyoruz

İşinizin dönüşümü için Netaş’ın sistem entegrasyonu yetkinlikleri ile SAP çözümleri bir arada...

Netaş ve SAP Türkiye, akıllı işletme olma yolculuğunda şirketinize en üst seviyede katkı sağlamak için güç birliklerini derinleştirdi.

Netaş, ArGe’sinde geliştirdiği şirketlere özel yazılımları SAP’ye adapte ederek ihtiyaca uygun esnek çözüm ve hizmetler sunuyor.

Netaş’ın çözümleri, SAP iş uygulamaları ile entegre çalışarak; son teknolojilerle birlikte şirketinizin dijital dönüşümüne tek elden yardımcı oluyor, süreçlerinize hız, verimlilik ve esneklik katıyor.

Hizmetlerimiz

Netaş yetkinlikleri size özel sunduğumuz SAP hizmetlerimiz ile işletmenize değer katıyor, iş süreçlerinizin verimini artırıyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz:

SAP Lisans ve Bakım

Güçlü sistem entegratörü kimliğimizle dünyanın kurumsal yazılım lideri SAP ile işbirliğimiz kapsamında lisans ve lisans bakım hizmeti sağlıyoruz. Tüm SAP yazılım lisansları için en yüksek faydayı sağlayacak şekilde bakım hizmetleri sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm

Teknolojinin ilerleme hızı ile değişen müşteri davranışlarını birleştirerek tüm iş süreçlerini sürekli gelişim ve değişimi hedefleyerek yeniden tasarlıyoruz. S/4 HANA ile olası maliyetleri düşürürken zamanı en verimli şekilde kullanabilmeniz için süreçlerinizi uçtan uça otomatize ediyor, anlaşılabilir ve ölçülebilir bir hale getirebilmek için yanınızda yer alıyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimizle SAP stratejinizi geliştirmenize yardımcı oluyor, SAP’nin entegrasyon sürecinde en iyi uygulama çözümlerini sunuyoruz.
 • Uygulama Geliştirme ve Destek
 • İş Analitikleri
 • Kullanıcı dostu E-Çözümler
 • Yurtiçi ve yurtdışında Proje
 • Yönetimi
 • Veri Ambarı ve Modelleme
 • Finansal Planlama ve Analiz
 • Karlılık Yönetimi

SAP hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi alın!

Çözüm ve Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye hemen ulaşın!

Çözümlerimiz

Netaş yetkinlikleri ile size özel sunduğumuz SAP hizmetlerimiz ile işletmenize değer katıyor, iş süreçlerinizin verimini artırıyoruz.

Başlıca çözümlerimiz:

ERP

ERP

İş süreçlerinizi dönüştürmek için yapay zekadan yararlanan akıllı kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemini keşfedin.

İş Analitikleri

Günümüzde karşımıza en çok çıkan konulardan biri olan İş Analitikleri, insan kaynaklarına dair tüm süreçler için şirketinizin ihtiyaç duyduğu raporlama araçlarını size sunuyor.

Veri Ambarı Modelleme

Günümüzde veri artık tek bir kanaldan değil, farklı birçok noktan geliyor. Bu nedenle bilginin üzerinde analiz yapmak, entegre bakış açısı, derin analiz yapmak, test edilip doğrulanmış sonuçlar ile son kullanıcıya erişmek ve istenilen sonuca ulaşmada fazla zaman harcamamak önemli. 

Bu noktada SAP Veri ambarı çözümleri ile farklı veri kaynaklarından gelen verileri tek bir platformda toplayıp standart hale getiriyoruz.

Standart hale getirildikten sonra raporlama, tahminleme, bütçeleme ve büyük veri çözümlerinde kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. Ayrıca modelleme anlamında bellek-içi teknolojilerin gelişmesiyle birlikte gerçek zamanlı raporlamaya olanak sağlayan modeller sunuyoruz.

SAP BW/4 HANA SAP’nin bellek için teknoloji kullanan yeni nesil kurumsal veri ambarı çözümüdür.

SAP BW/4 HANA ile farklı ortamlardan aldığı verileri ihtiyaca göre şekillendiriyor ve kurallardan geçerek verileri anlamlı hale getiriyoruz.

Hazır içerikle birlikte her modül için en iyi pratiklerden oluşan bir model sunar. Bu modelle birlikte proje sürelerinizi azaltıyor ve hem bulut hem on-premise olarak farklı alternatifler sunuyoruz.

Bellek içi hesaplama ile veriyi depolamakla kalmıyor aynı zamanda sanal modellerle gerçek zamanlı raporlamaya da olanak sağlıyoruz.

SAP Data Warehouse Cloud, SAP’nin iş birimlerinin kendi modellerini oluşturması için kullandığı bulut ortamında veri ambarı çözümüdür.

İş birimlerine farklı kaynaklardan ihtiyacı olan verileri alıp sanal ya da fiziksel olarak space denilen alanlarda iş birimlerine özgün yapılar kurgulanmasına olanak sağlıyoruz.

Bu yapılar sonrasında raporlama araçlarında kullanılarak görsel olarak analiz imkanı da sunuyoruz.

SAP Data Intelligence ile farklı ortamlardaki veriyi tek bir platformda buluşturup bu veriyi makine öğrenmesi modelleriyle anlamlı hale getirmenizi sağlıyoruz.

Farklı veri kaynaklarına bağlanarak aldığımız verilerinizi tek bir ortamda buluşturuyoruz. Metadata Explorer ile veriyi hazır hale getirdikten sonra Phyton, R gibi programlama dillerini kullanarak versiyon yönetimli makine öğrenmesi modelleri oluşturuyoruz.

Ardından bu modellerin sonuçlarını SAP Analytics Cloud ortamında raporlayarak kullanıcılara daha görsel bir ortamda analiz imkanı sunuyoruz.

SAP’nin gerçek zamanlı modelleme yaklaşımı olan Embedded Analytics ile uygulama katmanında yazılan ABAP CDS view’leri kodlara ekleyerek annotationlara göre anlamlandırıyor ve raporlama ortamları için uygun hale getiriyoruz.

Yazılan kodlarla gerçek zamanlı çalışan veri ambarı mimarisi oluşturuyoruz.

Müşterilerimize SAP’nin HANA veritabanını kullanarak veri tabanında modelleme olanakları sağlıyoruz.

SQL yazılarak oluşturulan bu viewler sonrasında hem uygulama katmanında hem de direkt raporlama araçlarında kullanılarak entegre bir model oluşturuyor. HANA veritabanı seviyesinde oluşturduğumuz bu modellerle gerçek zamanlı raporlama yapıyoruz.

Finansal Planlama ve Analiz

Şirketinizin karlılığını arttırıp maliyetlerini optimize etmenize yardımcı oluyoruz. Tüm finansal ve operasyonel stratejilerinizi yöneterek, planlama, bütçeleme, tahmin oluşturma, raporlama ve analiz yapmanızı sağlıyoruz.

SAP BPC (Budget, Planning and Consolidation)

Planlama, finansal konsolidasyon ve raporlama uygulamaları tek üründe toplandığından bütçeleme süresini kısaltıyor, finansal standartlara ve düzenlemelere uygunluğu sağlıyor, dış denetleme giderlerini azaltıyor ve iş risklerinin düşürülmesine olanak sağlıyoruz.

SAP Analytics Cloud for Planning

Bulut ortamında sunulan planlama aracı olan SAP Analytics Cloud for Planning, kullanıcıların hazırladığı bütçe ve planlarını versiyon bazında saklayıp karşılaştırma yapar. Verilerinizi gerçekleşen bütçe, plan, tahmin, hareketli tahmin şeklinde oluşturabilirsiniz. Planlama ve raporlama uygulaması tek bir üründe yer aldığından bütçeleme süresi kısadır.

Karlılık Yönetimi

Şirketinizin değişikliklerinin potansiyel etkilerini test edip maliyetleri düşürebiliyor ve ürünlerinizin, müşterilerinizin, kanallarınızın karlılığını optimize etmek için harekete geçmenize yardımcı oluyoruz.

SAP PaPM (Profitability and Performance Management)

SAP’nin on-premise ve bulut ortamında sunduğu karlılık ve performans yönetimi çözümü ile what-if senaryolarını ve aktivite temelli fiyatlandırma simülasyonlarını çok hızlı biçimde yapıyoruz.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarikçilerle etkin iş birliğini destekleyerek otomatikleştirilmiş onay ve akışlar kullanıyor, tedarikçi ve sözleşme yönetimini iyileştirmek için hedeflenen harcama yönetimini ve analizini kullanıyoruz. Entegre tedarikçi uygunluk ve segmentasyon süreçleriyle riski azaltarak, tasarruf kaçaklarını önlemeye yardımcı oluyoruz.
 • Satış ve Sipariş Yönetimi
 • Nakliye Yönetimi
 • Depo Yönetimi

Finansal Çözümler

Finansal çözümlerimiz ile iş sonuçlarının önceden fark edilerek değerlendirilmesini sağlıyoruz. Gerçek zamanlı verilere en hızlı şekilde ulaşılırken, iş sonuçları da geliştiriliyoruz. Yeni ve uygulanabilir iş modelleri ve büyüme fırsatları yakalamanıza olanak sağlanıyoruz.
 • Finans ve Muhasebe Kapanışları
 • Hazine Yönetimi
 • Risk Yönetimi

E-Çözümler

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye e-Defter gibi uygulamalarını, yasal uyumluluk standartlarında dijital ortama taşımanıza ve e-Mutabakat, e-Hesap Özeti, Online DBS, KVKK gibi ürünlerle de pratik ve verimli bir şekilde süreç takibini sağlarken, zaman ve iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Netaş E-Çözümleri Platformu ile Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) mevzuatıyla uyumlu olmanın ve sürekli güncellenmenin yanı sıra ürün bazlı geliştirdiğimiz fonksiyonlar ile karmaşık süreçlerin, sorunsuz ve kesintisiz devam etmesine yardımcı oluyoruz. Tüm özel entegratörlere uyumlu yapısı ile hızlı ve güvenli entegrasyon sunuyoruz.

 • E-Fatura / E-Arşiv / E-İhracat
 • E-İrsaliye
 • E-Defter
 • E-Hesap Özeti
 • E-Mutabakat
 • E-İmza
 • E-Müstahsil
 • Online DBS
 • UETDS
 • KVKK
 • Satıcı Ödemeleri
 • Masraf Yönetimi

Detaylı Bilgi için İletişime Geçin!

[salesforce_idc lang="TR" idcname="SAP" downloadfile="#"]
Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020