ArGe Merkezleri Zirvesi’nde Netaş’a 2 ödül birden…

Türkiye’nin lider sistem entegratörü Netaş, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 4. Özel Sektör ArGe Merkezleri Zirvesi’nde 2 ödül birden kazandı. Bu kapsamda 2014 yılında “Telekomünikasyon Sektöründe En Başarılı ArGe Merkezi” seçilen Netaş, aynı zamanda “ArGe Personel İstihdamı” dalında da birinci oldu.

ArGe merkezleri arasından yapılan değerlendirmede geçtiğimiz yıllarda da ödül alan Netaş, bu yıl da aynı başarıyı tekrar ederek üst üste üçüncü kez telekomünikasyon sektöründeki ArGe lideri konumunu sürdürdü.

Netaş, zirvede 4.5G Vo Wifi, LTE, Siber Güvenlik, Kamu ve Savunma alanındaki teknolojilerini sergileyerek yenilikçi ürünlerini tanıttı.

ArGe personeli istihdamı dalında da birincilik elde eden Netaş, üniversitelerle kurduğu güçlü ilişkiler doğrultusunda, üniversite-sanayi işbirlikleri yapan, çalışanlarının yetkinliklerini artıran eğitimleri hayata geçiren bir çalışma modeline sahip. Yüksek lisans ve üstü akademik eğitim programlarını tüm çalışanları ve özellikle ArGe personeli için teşvik eden, kendi içinde de sürekli eğitim programları düzenleyen Netaş’ın ArGe Merkezi’nde 750’i aşkın mühendis görev yapıyor.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020