Türkiye’de Türk Mühendisler tarafından kurulup yurt dışında yerli yazılım şirketi olarak hizmet veren Logiwa, ABD’den 8.5 milyon dolarlık yatırım aldı. Amazon, Walmart gibi e-ticaret platformlarının yazılım entegrasyon süreçlerinde yer alan Logiwa’nın Netaş olarak iş ortağımız Microsoft ile birlikte yanında yer alıyoruz.

Logiwa’nın Amerika’daki sunucularının yönetimini gerçekleştirerek, yazılımlarını Microsoft Azure üzerinde tutan müşterimizin, buradaki yetkilendirme, raporlama ve teknik olmayan altyapılarını hazırlıyoruz. Geliştirdiğimiz yeni ortam dizaynı sayesinde konteynır mimarisine dönüşüm sorunsuz şekilde gerçekleşiyor.

Logiwa başarı hikayemizin detaylarını aşağıda izleyebilirsiniz.

Netaş ve Microsoft işbirliği sayesinde; siz de ihtiyaçlarınızı karşılamak ve geleceği şekillendirmek için yeni çözümlerinizi hayata geçirirken Azure ile tercih ettiğiniz araç ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamalar oluşturabilir, çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz.

Azure Hizmetlerimiz
– 7×24 izleme
– Network yönetimi
– Sistem Yönetimi
– Uygulama Yönetimi
– Veri merkezi tasarımı, kurulumu, taşıması

Yetkinliklerimiz
– Uluslararası tecrübe
– Uçtan uca her dikeyde uzman mühendis kaynağı
– Etkin fayda/maliyet yönetimi
– 7×24 Siber Güvenlik Operasyon ve Ağ Operasyonu Merkezi

Servis Paketlerimiz
Microsoft Lisanslama Çözümü Sağlayıcısı (LSP) yetkimiz ile Katar, Azerbaycan ve Kazakistan’da da bulut hizmetleri ve lisanslama çözümleri sunuyoruz.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020