Türk mühendisler tarafından ülkemizde kurulup yurt dışında da  hizmet veren yazılım şirketi Logiwa, aldığı yatırımlar ve müşteri portföyüne kattığı dev markalar ile büyüyor.

Türkiye’nin en büyük markalarının yanı sıra, Fortune 500 şirketlerine hizmet vererek ABD’de de önemli bir başarıya imza atıyor.

Yazılım şirketi Logiwa B2B, B2C ve DTC şirketler için geliştirdiği Logiwa Cloud Fulfillment Platform ile tam entegre bir depo yönetim sistemi (WMS) ve sipariş karşılama sistemi sunuyor, bu sayede doğrudan tüketiciye yönelik işlerin büyümesine destek oluyor.

Logiwa’nın bu büyüme sürecinde Netaş olarak iş ortağımız Microsoft ile birlikte dijital altyapının geliştirilmesi konusunda birlikte çalışıyoruz. Logiwa’nın, ABD’deki sunucularının yönetiminin yanısıra, Microsoft Azure üzerinde tutulan yazılımlar için yetkilendirme, raporlama ve teknik olmayan altyapıları hazırlıyoruz. Geliştirdiğimiz yeni ortam dizaynı sayesinde konteyner mimarisine dönüşümü sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Logiwa başarı hikayesinin detaylarını videomuzda izleyebilirsiniz.


Logiwa Başarı Hikayemiz

Netaş ve Microsoft işbirliği sayesinde; bir yandan iş hacminizi büyütecek ve geleceği şekillendirecek yeni çözümlerinizi hayata geçirirken, diğer yandan Azure ile tercih ettiğiniz araç ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamalar oluşturabilir, çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz.

Azure Hizmetlerimiz
– 7×24 İzleme
– Network Yönetimi
– Sistem Yönetimi
– Uygulama Yönetimi
– Veri merkezi tasarımı, kurulumu, taşıması

Yetkinliklerimiz
– Uluslararası tecrübe
– Uçtan uca her dikeyde uzman mühendis kaynağı
– Etkin fayda/maliyet yönetimi
– 7×24 Siber Güvenlik Operasyon ve Ağ Operasyonu Merkezi

Servis Paketlerimiz
Microsoft Lisanslama Çözümü Sağlayıcısı (LSP) yetkimiz ile Katar, Azerbaycan ve Kazakistan’da da bulut hizmetleri ve lisanslama çözümleri sunuyoruz.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020