50 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin lider sistem entegratörü Netaş, akıllı çözümlerini 14-16 Kasım 2017 tarihlerinde Barselona’da düzenlenen ‘Smart City Expo World Congress 2017’te tanıtıyor.

Netaş’ın etkinlikteki sloganı olan “Akıllı hayatla daha iyi yaşamak için teknoloji üretiyoruz”, Netaş’ın akıllı şehirlere yönelik profesyonel hizmetleri destekleyen yeni nesil teknolojiler geliştirerek uçtan uca çözümler sunma yetkinliğinin altını çiziyor.

‘Akıllı Şehir’ uygulama ve politikalarını konu alan dünyanın en önde gelen etkinliklerinden biri olan Smart City World Expo Congress 2017’ye, 650’den fazla şehrin üst düzey yöneticileri de dâhil olmak üzere toplamda 17.000’den fazla ziyaretçi bekleniyor.

Netaş’ın standı P2 salonunda F627’de yer alıyor.

Etkinlikte Netaş ArGe’sinde geliştirilen, IoT (nesnelerin interneti) cihaz ve uygulamalarının ölçeklenebilir biçimde hızlı ve güvenli iletişimini sağlayan yatay mimarideki IoT platformu olan ION by Netaş’ı tanıtılacak.

Netaş’ın etkinlikte tanıttığı diğer çözümler arasında, eğlence deneyimini yukarı taşırken güvenlik ihtiyaçlarının etkin şekilde karşılandığı ve halihazırda 45 statta uygulanmış olan akıllı eğlence çözümlerinin yanı sıra, her tipte sayaç verisini uzaktan otomatik olarak okuyup yönetilmesini sağlayan bulut tabanlı enerji yönetim sistemi olan NEOS by Netaş da yer alıyor.

Son olarak, yeni nesil teknoloji kullanarak saha kurulumu/operasyonu/proje yönetimi, BT servis yönetimi, stok ve envanter yönetimi ve iş gücü optimizasyonu için akıllı saha yönetimi sağlayan Mobi-fi by Netaş, sergide tanıtılan ürün ve hizmetler arasında yer alıyor.

Smart City Expo World Congress 2017

14-16 Kasım 2017

Barselona, Grand Via Venue

Netaş standı @ Salon P2, F627

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020