Türkiye’nin lider sistem entegratörü Netaş, 45 yıllık ArGe tecrübesiyle geliştirdiği gemi haberleşmeden, siber güvenlik servislerine kadar birçok yerli savunma iletişim çözüm ve ürünleriyle 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF’19’da yerini aldı.

Dijital Dönüşüm Mimarı Netaş, lider sistem entegratörü kimliği ve 45 yıllık ArGe gücüyle geliştirdiği, yeni nesil yerli savunma iletişim çözümleri ve siber güvenlik hizmetlerini dünyanın en büyük savunma sanayisi buluşmalarından IDEF’te tanıtıyor.

Netaş; başta askeri sistemler olmak üzere dünya standartlarında, %100 yerli çok sayıda haberleşme sistemi tasarlıyor. Dayanıklı tablet, gemi haberleşme gibi savunma iletişim çözümleri, siber güvenlik hizmet ve ürünlerini sergilediği IDEF standında Netaş, ayrıca askeri garnizonlar için de uygun olan akıllı şehir uygulamalarından oluşan NEOS ailesi ürünlerinin demosunu da gerçekleştiriyor.

Ayrıca, Netaş’ın yerli baz istasyonu ULAK projesi kapsamında geliştirdiği 4.5G ürününün Temel Bant Ünitesi de stantta sergileniyor.

Netaş Dayanıklı Tablet

Netaş Dayanıklı Tablet, kamu güvenliği ve askeri kullanımın gerektirdiği zorlu şartlara dayanmak, üretkenliği, güvenliği artırmak ve işletme maliyetlerini düşürmek üzere tasarlandı. 8 inç genişliğindeki darbeye karşı dayanıklı, kapasitif dokunmatik ekranı güneş ışığı altında da okunurluk sağladığından, hem iç hem de dış mekanlarda etkin şekilde kullanılabiliyor.

Ayrıca askeri garnizonlar için de uygun olan Nesnelerin interneti (IoT) ile geliştirdiği akıllı şehir uygulamaları NEOS ürünleri de stantta yerini aldı.  Bulut Tabanlı Sayaç Yönetimi, Akıllı Şehir Aydınlatma Yönetimi, Akıllı Su Sayacı ile NEOS ailesi doğal kaynakların verimli kullanımını sağlıyor.

Bilgi:

Feray Akşit

Netaş Kurumsal İletişim

Email: feraya@netas.com.tr

T: +90 216 522 55 98

M: +90 542 387 64 97

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020