Türkiye’nin lider sistem entegratörü Netaş, kendi alanındaki en saygın yayın gruplarından biri olan BT Haber Yayıncılık tarafından bu yıl 16.’sı gerçekleştirilen “Bilişim 500 – İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasında “Yılın Ağ Donanımı”, “Yılın Yazılım İhracatı” ve “Yılın Sistem Entegratörü ve Donanım” kategorilerinde ilk sırayı alarak ödüle layık görüldü.

Bilişim 500 araştırması sonuçlarının Türkiye bilişim sektörünün referansı olma niteliğini taşıdığını belirten Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, “Ulaştığımız başarı ve aldığımız ödüller, Netaş olarak ne kadar doğru bir stratejiyle yola devam ettiğimizi bir defa daha ortaya koydu. Bu başarı, aynı amaç etrafında kenetlenen, şevkle çalışan ve dönüşüme öncülük eden tüm Netaşlıların… ‘Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü olma’ vizyonumuzla, Türkiye’nin kendi teknolojisini üreten bir bölgesel bilişim merkezi haline gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Türkiye’de bilişim alanındaki en önemli araştırmalardan olan Bilişim 500, bu yıl 16. kez bilişim alanındaki en büyük 500 Bilişim Şirketi’ni açıkladı. Araştırmada Türkiye merkezli üretici, Türkiye dışı merkezli üretici, sistem entegratörü, hizmet sağlayıcı, telekom şirketi, dağıtıcı, bayi, perakende zinciri ve e-ticaret olmak üzere 9 ana kategori bulunuyor.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020