Türkiye’nin inovasyon ve dijital dönüşüm şirketi Netaş, Turkcell Dijital İş Servisleri İş Ortakları Zirvesi’nde, Turkcell Dijital İş Servisleri Ortakları arasında 2020 yılının en çok ciro yapılan iş ortağı seçildi.

Turkcell Dijital İş Servisleri (DBS) ile uzun yıllardır iş ortağı olan Netaş, 2020 yılında sağlık ve kamu sektörleri başta olmak üzere birçok alanda ülkemiz için referans olabilecek dijital dönüşüm projelerini hayata geçirdi. Netaş, köklü iş ortağı Turkcell DBS’den bu anlamlı ödülü alarak başarılarına bir yenisini eklemiş oldu.

Netaş Telco Satış Genel Müdürü Altay Doğu; “Netaş olarak Turkcell DBS’in 2020 yılında en büyük ciro yaptığı iş ortağı olarak bu ödülünü aldığımız için çok mutluyuz. Turkcell Ailesine bize bu ödülü verdiği için teşekkürlerimi sunuyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Uzun yıllardır iş ortağımız olan Turkcell ile birlikte pandemi döneminde de ülkemize katkı sağlayacak birbirinden kritik projeleri hayata geçirmeye devam ettik. Sağlık ve kamu başta olmak üzere birçok alanda referans niteliğinde dijital dönüşüm projeleri gerçekleştirdik. Bu değerli ödülü, Turkcell ve Netaş iş ortaklığımızın büyüyerek devam edeceğinin bir sembolü olarak görüyoruz. Dijital dönüşümün iki yenilikçi şirketi olarak daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza yürekten inanıyoruz.”

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020