Yatırımcı İlişkileri

Köklü geçmişimizle, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi yaklaşımımızla, ulusal ve uluslararası pazarlarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca çözümler ve teknoloji hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin lider sistem entegratörü olarak ülkemizi geleceğe taşıyacak dijital dönüşüm projelerine imza atıyoruz. 800’den fazla mühendisimizin görev aldığı ArGe Merkezimiz ile fark yaratmaya ve ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz. ArGe’mizde geliştirdiğimiz özgün çözümler ve dünyanın önde gelen teknoloji tedarikçileriyle olan stratejik işbirliğimizle, tüm sektörlere iş verimliliğini artıracak hizmetler sunuyoruz. Ar-Ge’deki gücümüzle, ana hissedarımız ZTE’nin küresel ölçekte rekabetçi teknoloji çözümlerini yerlileştiriyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren en modern iletişim teknolojilerini yerli olarak geliştirerek ülkemizin telekomünikasyon altyapısını kurduk, dış pazarlara teknoloji transferi gerçekleştirdik. Uluslararası ölçekte hizmet sunma yetkinliğimiz , ArGe iş birlikleriyle dünyanın önde gelen operatörlerine yazılım çözümleri sunuyoruz. Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Cezayir gibi pazarlarda faaliyetlerimizi artıracak adımlar atıyoruz.

Netaş ile ilgili merak ettiğiniz veriler elinizin altında!

Güncel bilgilerimizi Yatırımcı Setimizden inceleyebilirsiniz.

Netaş Yatırımcı Setine ulaşmak için tıklayınız.

Sürdürülebilirlik değerlerimizi inceleyin!

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020