45 yıllık ArGe tecrübesi, 120’nin üzerinde küresel iş ortağı, üretim ve gelişmiş saha yönetimi gücüyle bölgenin lider sistem entegratörü olma hedefine sahip olan Netaş, GSMA tarafından düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde yerini almaya hazırlanıyor. Netaş, dijital dönüşüm, ArGe ve inovasyon, telekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler çatısı altındaki yenilikçi ürün ve servislerini katılımcılarla paylaşacak.  

GSMA tarafından düzenlenen, 200’ün üzerinde ülkeden 100 binden fazla profesyonelin katıldığı, bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yön veren etkinlik, bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

Dijital Dönüşüm Mimarı olarak sadece Türkiye’de değil yurtdışında da önemli projelere imza atan Netaş, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen telekomünikasyon dünyasının en önemli buluşmalarından Mobil Dünya Kongresi’ne yenilikçi ürün, çözüm ve servisleriyle katılıyor. Türkiye’nin ilk özel telekomünikasyon ArGe’sini kuran, ilk yazılım ihracatını gerçekleştiren lider sistem entegratörü Netaş; “Akıllı Yaşam için Teknoloji” sloganıyla, yeni nesil teknolojilere dayalı dijital dönüşüm ürün ve servisleriyle dış pazarlardaki etkinliğini artırmayı hedefliyor.

Akıllı Şehir ve Siber Güvenlik teknolojileri de Netaş standında

Netaş, 5 .Salon’da yer alan standında, dijital dönüşümArGe-inovasyontelekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler başlıklarıyla ziyaretçilerine ürün ve servislerini anlatacak.

45 yıllık ArGe gücüyle Netaş, bulut bilişim, nesnelerin interneti (IoT), Büyük Veri ve siber güvenlik teknolojileri temelinde enerji, ulaşım, eğitim, sağlık, e- devlet ve eğlence gibi alanlarda yenilikçi çözümler geliştiriyor.

Söz konusu ArGe yetkinliklerinin yanı sıra yerlileştirmedeki deneyimi ve uluslararası servis ağıyla Netaş, Mobil Dünya Kongresi’nde uçtan uca sunduğu çözüm ve servislerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020