Bugüne kadar 50’den fazla stadyumu ‘akıl’landıran Netaş, Havelsan ile IDEF 19’da yeni bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Anlaşmaya öre; Netaş ve Havelsan, uluslararası pazarlardaki akıllı stadyum projelerinde birlikte hareket edecek.

Netaş ve Havelsan, uluslararası pazarlarda akıllı stadyum projelerinde iş birliği yapmak üzere bir mutabakat anlaşması imzaladı. IDEF ’19 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda gerçekleşen imza törenine Netaş Kamu ve Savunma Sektörü İş Birimi Genel Müdürü Kamil Orman ile Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay katıldı.

Orta Asya’dan Kuzey Afrika’ya kadar geniş bir coğrafyada Dijital Dönüşüm Mimarı kimliğiyle rol alan Netaş, bugüne kadar 50’nin üzerinde stadyumu akıllandırdı. Netaş şimdi uluslararası pazarlarda Havelsan işbirliğiyle stadyumların dijital dönüşümündeki etkisini artırmayı hedefliyor.

NETAŞ Akıllı Stadyumları, ziyaretçilere yüksek kapasiteli güvenli WiFi, e-biletleme, bina içi lokasyon hizmetleri, akıllı otopark, ‘beacon’lar üzerinden özelleştirilmiş kampanyalar, dijital pano ve ekranlar gibi etkin reklam platformları, sorunsuz etkinlik yönetimi için operasyon merkezleri ile gözetim sistemleri ve akıllı kart ile erişim kontrolü sağlıyor.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020