Netaş, 2017 Yılı Microsoft Türkiye Ülke Partneri Ödülünü kazandı. Microsoft’un global çapta üst düzey partnerlerinden Netaş, Microsoft teknolojisine dayalı müşteri çözümlerine yenilik sunulması ve uygulanmasında mükemmellik sergileyerek onurlandırıldı.

50 yıldır tüm projelerinde müşteri memnuniyetine odaklandıklarını belirten Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yirmi yılı aşkın bir süredir Microsoft’un Türkiye’deki sayılı Lisanlama Çözüm Ortaklarından (LSP) biri ve güvenilir iş ortağı olarak, Microsoft 2017 Ülke Partneri seçilmek bizi çok mutlu etti.  Bilgi güvenliğinin ve erişilebilirliğinin hayati önem taşıdığı ve bulut bilişimin etkileyici bir ivme ile arttığı günümüzde, büyük verinin hızlı ve doğru bir biçimde yönetilmesi kritik önem taşıyor. Türkiye’de ve bölgedeki müşterilerimizin bulut dönüşüm ihtiyaçlarını en verimli, güvenilir ve kesintisiz şekilde karşılıyoruz.  Bu kapsamda yakın zamanda Microsoft Operasyon Merkezi’ni de hayata geçirdik. Dijital dönüşümün odağında bir teknoloji şirketi olarak müşterilerimizi ve ülkemizi dijital geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya devam edeceğiz.” Dünya çapında 115 ülkeden gelen 2.800’den fazla katılımcının arasından seçilen kazananlar, ödüllerini çeşitli kategorilerde aldı. Seçkin çözümler ve hizmetler sunmasıyla Netaş, Türkiye’de mükemmel bir ortağı olduğunu gösterdi.

Yılın Microsoft Partneri ödülleri, son bir yılda olağanüstü Microsoft tabanlı çözümler geliştirmiş ve uygulamış olan Microsoft ortaklarına veriliyor. Netaş bu ödülle, yenilikçilik ve iş etkisi sunma, müşteri memnuniyetini artırma ve yeni müşteriler kazanma konularındaki etkili başarısını tescilledi.

Microsoft One Ticari İş Ortağı Kurumsal Başkan Yardımcısı Ron Huddleston, “Deneyimi ve inovasyonuyla Netaş, Microsoft partner topluluğumuz içerisinde, dönüşüme yönelik çözümler sunmak için örnek bir partner.” dedi.

Benzer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır – © Netaş Telekomünikasyon A.Ş. 2020